Investiční
byt s výnosem

Vyberte si svůj vybavený byt, složte zálohu jeden milion korun a nechte ho vydělávat.

Nabídka bytů
7,5%p.a.

Jak to funguje

  • Vyberte konkrétní byt, který je plně vybaven a v provozu
  • Stačí vám jen 1 milion korun (22,5% z ceny nemovitosti)
  • Váš byt vám přináší výnos až 7,5% p.a.
  • Starosti s pronájmem a správou vyřešíme za vás
  • Bez byrokracie! Nepotřebujete dokládat výši příjmů


Rezidence Strakonická

O projektu

Projekt Rezidence Strakonická se nachází ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 - Smíchov, pár kroků od Vltavy. Celý objekt prošel kompletní a vkusnou rekonstrukcí v roce 2018, po níž byla část jednotek prodána a část zachována pro koncept servisovaných apartmánů.

V současnosti je k dispozici 16 plně vybavených apartmánů, které jsou provozovány pod značkou Honest Apartments a generují pravidelný výnos.

Propojení hodnoty a růstu cen nemovitostí s výnosem z provozu pod jednou střechou, garantuje jistotu a návratnost vložených investic s nadstandartním zhodnocením.

Lokalita, Smíchov

Projekt se nachází na adrese Strakonická 1856/11 v bezprostřední blízkosti Císařské louky, která je skvělá pro rodinné vycházky.

Leží kousek od Smíchovského nádraží, s výbornou dostupností do historické části města.

Atraktivní lokalita pražského Smíchova nabízí svým obyvatelům veškeré možnosti moderního velkoměsta a zároveň přístup k přírodě.

Chci více informací

Nabídka bytů

Vyberte si z našich investičních bytů v Praze na Smíchově.

Název Podlaží Dispozice Plocha Cena platná 3 roky Vlastní zdroje Vlastní zdroje Výnos p.a. Složený výnos za 3 roky* K doplacení během 3 let Celkova cena po 3 letech Odkaz na Matterport
Vybavené studio 203A 2NP 1+kk 23,3 4 300 000 CZK 23,26% 1 000 000 CZK 7,5% 242 297 CZK 3 057 703 CZK 4 057 703 CZK Live prohlídka
Vybavené studio 203B 2NP 1+kk 28 4 895 000 CZK 20,43% 1 000 000 CZK 7,5% 242 297 CZK 3 652 703 CZK 4 652 703 CZK Live prohlídka
Vybavené studio 204A 2NP 1+kk 24,6 4 300 000 CZK 23,26% 1 000 000 CZK 7,5% 242 297 CZK 3 057 703 CZK 4 057 703 CZK Live prohlídka
Vybavené studio 204B 2NP 1+kk 28,8 4 895 000 CZK 20,43% 1 000 000 CZK 7,5% 242 297 CZK 3 652 703  CZK 4 652 703 CZK Live prohlídka

*Složené úročení je takový způsob úročení, při kterém se úrok na konci každého úrokovacího období přičítá k již dosažené hodnotě kapitálu a spolu s ním se dále úročí.

Jak se stát investorem?

1.
Investujte

Investujte 1 milion CZK a vyberte s svůj investiční byt. Nákupem akcií ve výši min. 1 milion CZK vstupujete do fondu a stáváte se spolumajitelem všech nemovitostí.

Jako investor máte právo opce na odkup jednotky, kterou si vyberete, a to za fixní cenu, která bude platná po dobu 3 let.​​

2.
Vyděláváte a nestaráte se

O vámi vybranou nemovitost se nemusíte starat. Postaráme se o pronájem, platíme veškeré poplatky, pojištění a odvody SVJ. Efektivně spravujeme a zajišťujeme kom-pletní provoz. Zkrátka byt bez byrokracie.

Tato investice vám přinese výnos až 7,5% p.a. Navíc po 3 letech tento výnos ani nedaníte!​

3.
Rozhodnete se, jak dál

Cenu Vám podržíme po celou dobu 3 let bez poplatků a navíc Vám ještě započteme výnos do úhrady kupní ceny, takže Vám cenu vlastně snížíme.

Po třech letech se pak můžete rozhodnout, zda byt za tuto cenu odkoupíte. A nebo s námi zůstanete ve fondu a necháte Vaše peníze vydělávat.

Proč pořídit investiční byt s námi?

Vydělávejte na růstu cen nemovitostí

Jejich ceny dlouhodobě rostou, proto pokud si za tři roky byt dokoupíte za současnou cenu, navíc sníženou o váš výnos, vyděláte! A kdyby náhodou ceny nerostly, stejně vyděláte.

Vidíte do čeho investujete

U nás si vyberete konkrétní vybavený byt, který je již v provozu. Můžete si ho kdykoliv prohlédnout, nebo se v něm rovnou ubytovat. Všechny byty jsou perfektně udržované a kompletně vybavené.

Stačí vám jen 22,5% prostředků

Zbytek můžete v případě zájmu o koupi jednotky v průběhu 3 let doplatit, a nebo můžete bez koupě setrvat ve fondu a nechat vaše peníze dále vydělávat. Navíc po 3 letech výnos ani nedaníte!

Vyděláváte, ale nestaráte se

Staráme se o nájem a kompletní správu všech jednotek, včetně údržby, pojištění a samotného provozu.

Přehledné srovnání výhod

Investice s námi Přímý nákup fyzickou osobou
Výnos až 7,5% 2%-3%
Byrokracie - posouzení bonity Žádná Totální
Starost o pronájem Žádná Ano
Profit ze zhodnocení nemovitosti Ano Ano
Vlastnictví Ano Ano
Zdanění pro fyzickou osobu 0% (po 3 letech) 15%

Vihorev Group

Jsme a investiční společnost. Naše portfolio je tvořeno nemovitostmi využívanými k nájemnímu bydlení provozem servisovaných apartmánů.

  • 10+ let Zkušeností
  • 12 038 V real estate portfoliu
  • +950 milionů Obchodovaného majetku
Vihorev - Kontrolujeme celý investiční cyklus

Jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi na realitním trhu, proto kontrolujeme celý investiční cyklus, čímž zvyšujeme efektivitu všech procesů a výnosnost našich investic.

Realizujeme celý proces od vyhledání vhodných objektů a jejich nákupu, přes stavební povolení a realizaci či rekonstrukci stavby, až po správu a provoz nemovitosti.

Často kladené dotazy

Musím byt odkoupit?

Nemusíte, rozhodnutí je na Vás.

Mohu z fondu vystoupit i dříve než po 3 letech?

Ano, je to možné, ale nedosáhnete takového výnosu, jako po třech letech.

Jak dosahujete takových výnosů?

Využíváme výnosů z rozsahu. Čím více jednotek máme, tím menší jsou náklady na správu a tím vyšší je výnos. Získané prostředky reinvestujeme do dalších projektů, které nadstandardně zhodnocujeme i pro Vás. Naše byty jsou výhodně financovány bankou, což u malého investora není možné. Nad rámec toho jednotky efektivně spravujeme a flexibilně kombinujeme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé pronájmy.

Jak je má investice zajištěna?

SICAV fond je regulovaná instituce za strany České Národní Banky, investiční společnosti AVANT - největšího správce SICAV fondů v ČR, dále ze strany depozitářské banky České Spořitelny a auditora NEXIA AP a.s. Veškeré regulace jsou uvedeny ve statutu fondu, včetně přednostního práva na výplatu výnosů, včetně přednostního práva na výplatu výnosu na úkor akcií zakladatelů fondu.

Co se děje po 3 letech?

- po třech letech můžete jednotku odkoupit za původní cenu sníženou o Váš výnos
- nebo bez odkupu jednotky setrváváte ve fondu a zhodnocujete nadále svůj vklad 7,5 % p.a.

Vyplácí se výnos/dividendy v průběhu 3 let? Od kdy?

Dividendy se standardně nevyplácí, výnos se vyplácí až při výstupu z fondu. Případně výnos započítáváme do kupní ceny bytu, pokud se pro něj rozhodnete.

Co znamená být spolumajitelem?

Složením 1 milionu korun se stáváte investorem, akcionářem a spolupodílníkem na majetku fondu, tedy spolumajitelem nemovitostí vlastněných fondem.

A co když nemám milion korun?

Variantou je pořízení dluhopisu již od 50 tisíc korun.

Kontaktujte nás

Veronika