Nemovitostní dluhopisy Vaše cesta k pravidelnému příjmu

Nemovitosti jsou jasná jednička na investičním žebříčku, a to nejen proto, že obecně představují dlouhodobou vizi jistoty.

Nemovitostní dluhopisy jsou založené na pevných základech skutečných realit. Jsou od počátku založené na reálné vlastní hodnotě nemovitosti na rozdíl od alternativních investic.

 • 7% p.a. Výnos dluhopisů
 • 5 let Splatnost
 • 50 tis. CZK Nominální hodnota dluhopisu
 • 24 mil. CZK Vydané emise
Spočítejte si váš výnos
Výše investice CZK
Délka investice 5 let
Roční výnos CZK
Chci vědět více
Kvartální výplata CZK

Růst nabídkové ceny bytů

Ceny nemovitostních jednotek stoupají dlouhodobě. Praha se pohybuje na vrcholu celého grafu. Ceny prodávaných nemovitostí se tak pohybují nad celorepublikovým průměrem.

Zdroj: ČSÚ

Do kterých nemovitostí investujeme

Investujeme do výnosových nemovitostí, které primárně slouží ke generování příjmů. Pro naše rozhodování je klíčová lokalita,
koncept projektu a jeho potenciál na nemovitostním trhu.

Lokalita

Výjimečná lokalita objektů je zásadní pro všechny developerské
projekty skupiny VIHOREV. V segmentu rezidenčních nemovitostí se zaměřujeme na realizaci nájemního investičního bydlení, zejména výstavbu servisovaných apartmánů.

Koncept projektů

Servisované apartmány umožňují flexibilně nabídnout jak krátkodobé ubytování, tak oslovit zájemce o střednědobý a dlouhodobý pobyt a přitom nabídnout prémiový servis v podobě recepce nebo úklidu. Zároveň umožňuje pružně reagovat na změny poptávky na trhu a maximalizovat výnos z provozovaných ploch.

Tento koncept se úspěšně osvědčuje ve světě, stejně jako v ČR v rámci našeho projektu Honest Smíchov, nebo u jiných, jako je Albertov nebo Luka Living.

3.2 % Praha 4Navýšení od r. 2010
Více o DELOITE Develop index

Servisované apartmány

Servisované apartmány získávají v posledních letech na velké popularitě. Vyplňují prostor mezi hotelovým ubytováním a klasickým rezidenčním bydlením. Apartmány lze využít nejen pro krátkodobé, ale též střednědobé a dlouhodobé pobyty.

Výhody servisovaných apartmánů

 • Více prostoru

  Servisované apartmány jsou atraktivní alternativou pro hosty, kteří ocení více komfortu a prostoru. Průměrná rozloha hotelové pokoje se pohybuje kolem 22 m². Oproti tomu velikost apartmá- nového pokoje je v průměru 35 m².

  Graf základních fin. ukazatelů

  Porovnání 4 hvězdičkového hotelu a servisovaného apartmánu v milionech EUR v Praze
 • Vyšší obsazenost

  Majitelům servisovaných apartmánů poskytuje výhody v podobě vyšší obsazenosti objektu. Zejména díky firemní klientele je generován stabilnější příjem.

  Graf porovnání obsazenosti

 • Nižší provozní náklady

  U servisovaných apartmánů je nákladová složka na provoz mnohem nižší než je tomu u hotelu, což umožňuje generovat vyšší zisky.

  Celosvětový vývoj počtu serviso- vaných apartmánů

Investice do nemovitostních projektů prostřednictvím dluhopisu

Dluhopis představuje cenný papír zavazující společnost (emitenta) vyplatit majiteli dluhopisu peněžní obnos uvedený v dokladu včetně příslušného úroku. Vše v předem stanoveném termínu. Výnos se generuje na základě transparentního procesu.

Graf porovnání výnosu investičních instrumentů

Spočítejte si váš výnos
Výše investice CZK
Délka investice 5 let
Roční výnos CZK
Chci vědět více
Kvartální výplata CZK

Proč investovat s námi

Bydlení je přirozená lidská potřeba. Proto naše investice směřují do rezidenčních nemovitostí, které tuto základní potřebu zajišťují. Klíčovou roli při výběru vhodného developerského projektu hraje lokalita. Proto se zaměřujeme na širší centrum Prahy a okolí.

Chci Investovat

Kontaktujte nás

Valentýn