Vihorev Group Budujeme investiční příležitosti v nemovitostech

Jsme developerská a investiční skupina. Naše portfolio je budováno na pevných základech trhu investičního nájemního bydlení. Disponujeme profesionálním týmem s více jak desetiletou praxí na trhu Real Estate.

  • 10+ let Zkušeností
  • 17 286 V real estate portfoliu
  • +64 milionů Obchodovaného majetku

Naše vize

Budujeme a rosteme - díky kontrole celého investičního cyklu realizace projektů od akvizice, přes výstavbu až po následný provoz, se nám daří budovat silné a stabilní nemovitostní portfolio.
Investiční příležitosti - díky hluboké znalosti oboru vidíme investiční příležitostí i tam, kde ostatní vidí ztrátu času a finančních prostředků.
V nemovitostech se zaměřujeme na rychle rostoucí a dlouhodobě atraktivní segment nájemního investičního bydlení.

Růst hodnoty celkových aktiv Vihorev Group

Kumulativní hodnota projektů Vihorev Group v letech 2015 - 2020

Jsme profesionálové

Jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi na realitním trhu, proto kontrolujeme celý investiční cyklus, čímž zvyšujeme efektivitu všech procesů a investice jako takové. To také neustále posiluje naši znalost trhu, umožňuje nám pružně reagovat na jeho vývoj a být neustále o krok napřed.

Dohlížíme na celý proces od vyhledávání vhodného objektu pro investice, nákup, stavební povolení, realizace stavby nebo rekonstrukce, kolaudace a následnou správu nemovitosti.

Investiční cyklus

Náš tým

Mgr. Maxim Vihorev Chief executive officer, Founder

Maxim vystudoval Karlovu Univerzitu, magisterský obor Právo a právní věda na ;Právnické fakultě a bakalářský obor na Podnikohospodářské fakultě VŠE. Od roku 2008 aktivně působí na českém realitním trhu, zejména v oblasti prodeje a správy nemovitostí. Od roku 2014 působí na rezidenčním developerském trhu. Mezi jeho klíčové kompetence patří strukturování nemovitostních obchodů a jejich financování. Celková hodnota dokončených a stávajících projektů přesahuje 900 mil. CZK.

Tomáš Wildt Chief Operations Officer, HEAD OF COMMERCIAL

Tomáš je aktivní na českém a mezinárodním Commercial Real Estate trhu od roku 2000. Má zkušenosti ze strany vlastnických, manažerských i dodava-telských struktur na vrcholových pozicích. Specializuje se na management, strategický rozvoj, investice development. Spolupracoval s AHOLD Czech Republic, Donaldsons/WPM Group, ORCO Group , CPI Property Group a dalšími…

Reference

Kombinace developerského umu, respektu k vizuálním a historickým hodnotám, profesionálně vedeného projektového řízení a flexibilní komunikace, je vzácný mix vlastností směřujících k vytvoření mimořádně kreativních architektonických návrhů. Ty se rodí právě ve společnosti Vihorev Group ve velmi těsné spolupráci s naším ateliérem.

Za P6PA+Architects, Martin Klejna, Ing. arch. Intl. Assoc. AIA

Kontaktujte nás

Anna